Coșul tău
Transport Gratuit pentru toate comenzile!

Module SFP+ Ubiquiti UFiber, multi-mode, conector LC, TX:850nm, RX:850nm, 300m, 10Gbps, Pachet de 20 de Bucăți - UACC-OM-MM-10G-D-20

Module SFP+ Ubiquiti UFiber, multi-mode, conector LC, TX:850nm, RX:850nm, 300m, 10Gbps, Pachet de 20 de Bucăți - UACC-OM-MM-10G-D-20
Module SFP+ Ubiquiti UFiber, multi-mode, conector LC, TX:850nm, RX:850nm, 300m, 10Gbps, Pachet de 20 de Bucăți - UACC-OM-MM-10G-D-20
Lipsă Stoc
Module SFP+ Ubiquiti UFiber, multi-mode, conector LC, TX:850nm, RX:850nm, 300m, 10Gbps, Pachet de 20 de Bucăți - UACC-OM-MM-10G-D-20
Module SFP+ Ubiquiti UFiber, multi-mode, conector LC, TX:850nm, RX:850nm, 300m, 10Gbps, Pachet de 20 de Bucăți - UACC-OM-MM-10G-D-20
Module SFP+ Ubiquiti UFiber, multi-mode, conector LC, TX:850nm, RX:850nm, 300m, 10Gbps, Pachet de 20 de Bucăți - UACC-OM-MM-10G-D-20
2,087.04 Lei

TVA inclus

Net: 2,087.04 Lei
  • Stoc: Lipsă Stoc
  • Model: UACC-OM-MM-10G-D-20
  • Greutate: 5.00kg
  • Dimensiuni: 7.40cm x 10.40cm x 2.00cm

Pachetul conține 20 bucăți Module SFP+ 10G conector  LC Ubiquiti UFiber UACC-OM-MM-10G-D-2.

Modul SFP+ Ubiquiti UFiber UACC-OM-MM-10G-D-20 este un dispozitiv de rețea de mare performanță care oferă o soluție completă pentru necesitățile de conectivitate 10 Gigabit Ethernet, pe o distanță de până la 300m.

Fiecare modul SFP+ multi-mode din acest pachet de 20 include conectori LC duplex.


Specificaţii:

• Tip: multi-mode

• Conector: 20 x LC

• Lungime de undă: 850nm / 850nm

• Rată de transfer: 10 Gbps

• Lungime fibră optică: 300 m

• Consum maxim: 0.8 W

• Temperatura de functionare: 0°C - +70°C

Fibra Optica
Tip Conector2x LC
Rata Transfer10 Gbps
Distanta Maxima300 m (Fibra Optica)
Tip Fibra OpticaMulti-Mode
Lungime Unda TX850 nm
Lungime Unda RX850 nm

Nu sunt review-uri pentru acest produs.

Scrie un comentariu

Te rugăm autentifică-te sau înregistrează-te pentru această opțiune
Cuvinte cheie: Module SFP , Multi-Mode , 10G , LC , SFP+
Folosim cookie-uri și alte tehnologii similare pentru a vă îmbunătăți experiența de navigare și funcționalitatea site-ului nostru. Politica de confidențialitate.