Coșul tău
Transport Gratuit pentru toate comenzile!

Module SFP+ Ubiquiti UFiber, single-mode, conector LC, BiDi, 1310/1550 nm, 3km, 1.25Gbps - UACC-OM-SM-1G-S-2

Module SFP+ Ubiquiti UFiber, single-mode, conector LC, BiDi, 1310/1550 nm, 3km, 1.25Gbps - UACC-OM-SM-1G-S-2
Module SFP+ Ubiquiti UFiber, single-mode, conector LC, BiDi, 1310/1550 nm, 3km, 1.25Gbps - UACC-OM-SM-1G-S-2
155.21 Lei

TVA inclus

Net: 155.21 Lei
  • Stoc: În Stoc
  • Model: UACC-OM-SM-1G-S-2
  • Greutate: 0.50kg
  • Dimensiuni: 10.40cm x 7.40cm x 2.00cm

Kit-ul  Ubiquiti UFiber UACC-OM-SM-1G-S-2 include 2 module SFP complementare cu conectori LC simplex. Modulul cu blocare albastră are o lungime de undă de transmisie de 1310 nm și de recepție de 1550 nm, în timp ce modulul blocat galben are o configurație inversă. 

Lucrând împreună, modulele au o rată de transfer de date bidirecțională de până la 1,25 Gb/s cu o rază de acțiune de aproximativ 3km printr-o conexiune de fibră monomod.


Specificaţii:

• Tip: single-mode

• Conector: LC

• BiDi: da

• Lungime de undă: 1310nm / 1150nm - se folosesc în pereche 

• Rată de transfer: 1.25 Gbps

• Lungime fibră optică: 3km

• Consum maxim: 0.66 W

• Temperatura de functionare: 0°C - +70°C

Fibra Optica
Tip Conector1x LC
Rata Transfer1.25 Gbps
Distanta Maxima3 Km (Fibra Optica)
Tip Fibra OpticaSingle-Mode
Lungime Unda TX1310 nm / 1550 nm
Lungime Unda RX1550 nm / 1310 nm

Nu sunt review-uri pentru acest produs.

Scrie un comentariu

Te rugăm autentifică-te sau înregistrează-te pentru această opțiune
Cuvinte cheie: Module SFP , Single-Mode , 1G , LC
Folosim cookie-uri și alte tehnologii similare pentru a vă îmbunătăți experiența de navigare și funcționalitatea site-ului nostru. Politica de confidențialitate.