Coșul tău
Transport Gratuit pentru toate comenzile!

Module SFP+ Ubiquiti UFiber, single-mode, conector LC, BiDi, 1270/1330 nm, 10km, 10Gbps - UACC-OM-SM-10G-S-2

Module SFP+ Ubiquiti UFiber, single-mode, conector LC, BiDi, 1270/1330 nm, 10km, 10Gbps - UACC-OM-SM-10G-S-2
Module SFP+ Ubiquiti UFiber, single-mode, conector LC, BiDi, 1270/1330 nm, 10km, 10Gbps - UACC-OM-SM-10G-S-2
Module SFP+ Ubiquiti UFiber, single-mode, conector LC, BiDi, 1270/1330 nm, 10km, 10Gbps - UACC-OM-SM-10G-S-2
Module SFP+ Ubiquiti UFiber, single-mode, conector LC, BiDi, 1270/1330 nm, 10km, 10Gbps - UACC-OM-SM-10G-S-2
Module SFP+ Ubiquiti UFiber, single-mode, conector LC, BiDi, 1270/1330 nm, 10km, 10Gbps - UACC-OM-SM-10G-S-2
899.10 Lei

TVA inclus

Net: 899.10 Lei
  • Stoc: În Stoc
  • Model: UACC-OM-SM-10G-S-2
  • Greutate: 0.50kg
  • Dimensiuni: 10.40cm x 7.40cm x 2.00cm

Ubiquiti UFiber UACC-OM-SM-10G-S-2 reprezintă un set de module single-mode de 10G SFP+ WDM, cu un conector LC. Lungimea de undă este de 1270/1330 nm şi sunt ideale pentru distanțe de până la 10 km. 

Compatibile cu toate dispozitivele UBNT echipate cu porturi SFP+, pachetul conține 2 bucăți, formând o pereche funcțională.


Caracteristici:

• 10 Gbps throughpu

• Conector LC Simplex

• Suportă conexiuni de până la 10 km


Specificații:

• Tip: single-mode

• Conector: LC

• BiDi: da

• Lungime de undă: 1310nm / 1150nm - se folosesc în pereche 

       - Lungime de undă TX*: Încuietoare albastră: 1270 nm

                                                  Încuietoare roșie: 1330 nm

                              *Trebuie să fie utilizat în perechi (zăvor albastru și încuietoare roșie)

       - Lungime de undă RX*: Încuietoare albastră: 1270 nm

                                                  Încuietoare roșie: 1330 nm

                              *Trebuie să fie utilizat în perechi (zăvor albastru și încuietoare roșie)   

• Rată de transfer: 10 Gbps

• Consum maxim: 1W

• Lungime fibră optică: 10km

• Temperatura de functionare: 0°C - +70°C

Fibra Optica
Tip Conector1x LC
Rata Transfer10 Gbps
Distanta Maxima10 Km (Fibra Optica)
Tip Fibra OpticaSingle-Mode
Lungime Unda TX1270 nm / 1330 nm
Lungime Unda RX1330 nm / 1270 nm

Nu sunt review-uri pentru acest produs.

Scrie un comentariu

Te rugăm autentifică-te sau înregistrează-te pentru această opțiune
Cuvinte cheie: Module SFP , Single-Mode , 10G , LC
Folosim cookie-uri și alte tehnologii similare pentru a vă îmbunătăți experiența de navigare și funcționalitatea site-ului nostru. Politica de confidențialitate.